Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ bright led strip lights ] eşleşme 72 Ürünler.
220lm/W 180leds DC24V Yüksek Verimlilik Serisi Esnek LED Şerit Işık
| kısılabilir: | - Evet. |
|---|---|
| kesilebilir uzunluk: | 9LED/50mm |
| Ömür: | 50.000 saat |
8mm 140LM/W Yüksek verimlilik esnek LED Neon Şerit Işıkları 4.8w 64LED
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 4,8 W/Metre |
| PCB genişliği: | 8MM |
6W/M 160LM/W 24v Enerji tasarruflu LED şerit bant Yüksek CRI>90 80LED/M LED
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| Ömür: | 50.000 saat |
10mm CCT COB LED Şerit Işık 640Chips/M Düzenlenebilir Beyaz Düzenlenebilir LED Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 12W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 8MM |
DC24V COB LED Çizgi Işık COB LED Çizgi Işıklar 8mm Genişlik Amber Renkli LED Çizgi
| Ürün Boyutu: | W 8mm. H 1.6mm. L 5,000mm. |
|---|---|
| Renk: | Turuncu |
| LED QTY: | 480 Chips/m |
15M RGB LED Şerit 48V RGBW LED Şerit Işıklar Renk Değiştirme Teyp Işık
| Voltaj: | DC48V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 19,2 W/Metre |
| PCB genişliği: | 12 mm |
12 mm RGB LED Şerit SMD 5050 RGB CCT Düzenlenebilir LED Şerit Işık Çok Renkli
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 19,2 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SPI Dijital SMD 5050 RGB LED Şerit Lambaları DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Şerit Lambaları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 14,4 W/Metre |
| PCB genişliği: | 10MM |
Esnek Renk Sıcaklığı Düzenlenebilir LED Şerit 24V 50W Büyük Esnek LED Panel
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 50W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20 |
34W/M Süper Ultraparlak LED Şerit 12mm Led Şerit 24V 140LM/W 256LED/M
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 34W/Metre |
| LED Adet/m: | 256Led/M |


