Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ bright led strip lights ] eşleşme 72 Ürünler.
10mm 168LED'ler/M Parlak Beyaz LED Çizgi Işıkları RA 90 2835 DC24V LED Flex Ribbon
| Voltaj: | DV24V |
|---|---|
| Güç: | 17,3 W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 10 mm |
2835 DC24V Esnek LED Şerit 60LED/M Renk Sıcaklığını Özelleştir
| Güç: | 7,2 w/m |
|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat |
| Voltaj: | DC24V |
24V DC Dijital RGB COB LED Şerit SPI Kontrol 12mm Genişliği 630LEDs/M Dot Free
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | W 12mm. H 1.6mm. L 5,000mm. |
| Renk: | RGB |
20 Mod Desteklenen Pil Model CR2025 ile LED Çizgi Denetleyicisi
| Çıkış: | 72W/CH |
|---|---|
| Kontrol modu: | uzaktan kumanda |
| Besleme gerilimi: | DC12V-24V |
10mm 24V RGB COB LED Çizgi Nokta Serbest LED Teyp Işıklar İç mekan Dış mekan Dekorasyonu
| Ürün Boyutu: | W 10mm. H 1.6mm. L 5,000mm. |
|---|---|
| Güç: | 15W/M |
| Renk sıcaklığı: | RGB |
8mm Genişliği Buz Mavi COB LED Şerit DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Şerit
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
|---|---|
| PCB genişliği: | 8MM |
| Güç: | 10W/M |
Esnek LED Işık Çubuğu 2700K-6500K CCT Led Şerit 24v Arkaplan Işıklandırma
| Ürün Adı: | Renk sıcaklığı ayarlanabilir LED şeridi |
|---|---|
| LED QTY: | 400 LED/PCS |
| Vattlık: | 50w/adet |
160lm/W 8mm 128LEDs/M Yüksek verimlilikli LED şerit 2835 CRI>90 DC24V LED şerit
| Ürün Boyutu: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Voltaj: | DC24V |
| LM/W: | 146~160 lm/ağ |
SPI COB LED Şerit 13w/M RGBIC Dijital LED Şerit 12mm PCB Genişliğiyle
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
|---|---|
| PCB genişliği: | 12 mm |
| Ip derecesi: | IP20/IP65 |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


