Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ bright led strip lights ] eşleşme 72 Ürünler.
Çift Satır DC24V 15mm Genişlik Esnek LED Şerit Parlak Beyaz LED esnek kurdele
| Güç: | 19.2w/m |
|---|---|
| PCB genişliği: | 15mm |
| Su geçirmez: | IP20/IP65 |
8mm Genişliği 120LEDs/m DC24V Düzenlenebilir Renk Sıcaklığı LED Şerit
| Ürün Boyutu: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700k-6000k |
| Voltaj: | DC24V |
LED Sürücü 12V 24V 75W AC To DC Sabit Voltajlı LED Güç kaynağı İçerideki LED Çizgi Işığı için
| Ürün Adı: | LED güç kaynağı |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 99 ((L) * 97 ((W) * 30 ((H) |
| Giriş Voltajı: | 85~264Vac |
Noktasız RGB RGBw RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW R
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 19,2 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
DC24V RGBCCT Esnek COB LED Şerit
| Led Adet: | 840 Çip/M |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| PCB genişliği: | 12 mm |
30mm Genişlik Top Bend LED Silikon Işık Şerit IP67 CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K ile
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Voltaj: | 24v |
| SKK: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 6500K |
5 Meters/10 Meters Length Waterproof Solar Neon LED Strip with Customizable Battery Capacity
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |


