Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ bright led strip lights ] eşleşme 72 Ürünler.
12V 24V 35W Switch LED Güç kaynağı LED Çizgi Işık için IP20 İç mekan LED sürücüsü
| Ürün Adı: | LED güç kaynağı |
|---|---|
| Boyut (mm): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| Giriş Voltajı: | 85~264Vac |
Ultra ince 3 mm esnek LED şeridi Yüksek yoğunluk 238LED / M esnek LED bantı
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 7,2 W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 3 mm |
Silicone Material Solar LED Strip IP67 Waterproof Rating 8-10 Hours Working Time and Durable
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Working Time: | 8-10 Hours |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
12*12mm en yüksek emisyonlu IP67 silikon neon şeridi DC24V LED neon ışığı
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| SKK: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
14 tuş Mini LED Çizgi Denetleyicisi LED için kablosuz LED uzaktan kumandacı
| Giriş gerilimi: | DC5-24V |
|---|---|
| Maksimum Kontrol Piksel Sayısı: | 2048 |
| IC'yi destekleyin: | WS2811, WS2812B |
Dijital RGB LED Şerit DMX512 60LEDs/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 14,4 W/Metre |
| LED Miktarı: | 60Led/M |
20mm Fasad LED Duvar Çamaşırı Çizgi Işık Dışarı IP67 Çoklu Köşeler
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç(W/M): | 24W |
Esnek LED Duvar Yıkama Işıkları RGB IP65 15° 35° 45° 60° LED Doğrusal Işık
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 18W/Metre |
| LED miktarı: | 56Led/M |
12mm 4610lm/M Yüksek verimlilikli LED şerit bantı Yüksek aydınlık LED 34W/M 256LED/M
| Voltaj: | 24V |
|---|---|
| Güç: | 34W/Metre |
| IP derecelendirme: | IP20/IP55/IP65/IP67 |


