Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ bright led strip lights ] eşleşme 72 Ürünler.
RGB LED Şerit 24V Led Arkaplan Işığı 240mm RGBW Esnek LED Panel Şerit Işığı
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 80W/pcs |
| Ip derecesi: | IP20 |
Basit Skyline LED Işıklar 6m 12m 20m Müzesi Işıklandırma LED Doğrusal Işık
| Voltaj: | 24V |
|---|---|
| Güç: | 13.5W/M ; 13,5 W/M ; 10W/M ; 10W/M ; 8.7W/M 8,7 W/M |
| Ürün Boyu(mm): | 6M / 12M /20M |
12V 24V 6mm 8mm 2835 Zig-Zag Flex Şerit Işıklar S Şekli Eğilebilir Esnek LED Şerit
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 4,8W/M ; 7,2W/M |
| Ip derecesi: | IP20/IP65(nano) |
Slim Led Flexible Strip 5mm Genişliği 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M Led Teyp
| Lümen/m: | 650~715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180Leds/M |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
DC24V ücretsiz kesilebilir LED bant 8mm Genişliği 528 LED/m 10W/m COB LED şeridi
| Ip derecesi: | IP20/IP65 |
|---|---|
| PCB genişliği: | 8MM |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Adreslenebilir Akış Su Esnek LED Şerit 120LEDs/M 14.4w/M Dmx Kontrollü LED Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 14,4 W/Metre |
| LED Adet/m: | 120Led/M |
12*20mm IP67 Silikon Neon Şerit 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 12 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Vattlık: | 9,6 W/dk |
30°45°60° Beam Angle 3D Wall Washer Strip SMD 3030 for Versatile Mounting Options
| Ürün Uzunluğu: | 1m/2m/3m/4m/5m |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 30 ° 45 ° 60 ° 30*45 ° |
| Giriş Voltajı: | DC 12V/24V |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| LED miktarı: | 40 LED/m |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | TPU |
| Giriş Voltajı: | DC 12V/24V |
1m/2m/3m/4m/5m Length LED Wall Washer Strip with IP67/IP68 Rating and 80 Color Rendering Index
| LED Tipi: | smd 3030 |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | DC 12V/24V |
| Ip derecesi: | IP67/IP68 |


