Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ bright led strip lights ] eşleşme 72 Ürünler.
30 * 16mm Alüminyum Kuru Duvar LED Kanal Alçı Mimarlığı LED Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | Trimless LED Alüminyum Profil |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 30(G)*15,4(Y)*2000(B) |
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
30 * 16mm Duvar Doğrusal Işık Kuru duvar LED Alüminyum Profil Mimarlık Işıkları
| Ürün Adı: | Döşemesiz Alüminyum Profil |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 30(G)*15,4(Y)*2000(B) |
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
2700-6500k Color Temperature Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 5 Year |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
DC24V Alt Boyutlu LED Duvar Yıkayıcı Esnek Yüzey Montajlı Doğrusal Işık IP67 30° 60°
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç(W/M): | 9,6 W |
RGB LED Duvar yıkayıcı Lens şeridi Lensli Hafifletilebilir Dışarıdaki LED Işıklar
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç(W/M): | 14.4W |


