Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ oem led strip light aluminium profile ] eşleşme 33 Ürünler.
24*09mm LED Alüminyum Profili 45 Derece İç Alüminyum Kanalı
| Ürün Adı: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| Ürün Boyutu: | 12(G)*12(Y)*3000(U) |
8mm Genişliği Özenli LED Alüminyum Profili İnce LED Şerit Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | Ux12,8x9 mm |
| Stand uzunluğu: | 2,5 m (Özel Destek) |
İç mekan aydınlatması için 10*10mm Trimless Origin LED Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | Lx10x10mm |
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
25*7mm LED Doğrusal Işık 3M Çıkartılmış LED Alüminyum Profili Işık 3000mm
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| Ürün Boyutu: | 24(G)*7(Y)*3000(U) |
7mm ince LED Alüminyum Profili 3M Alüminyum Ekstrüzyon Led Şerit Rafa
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
25*13mm doğrusal ışık armatürü Led şerit için çürüklü LED ekstrüzyon profilleri
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| Ürün Boyutu: | 25(G)*13(Y)*3000(U) |
15*10mm Çökmüş LED Alüminyum Profili Yüzey Montajlı LED Alüminyum Kanalı
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | Lx15x10mm |
| Uygulama: | İç Mekan/Dış Mekan |
46 * 50mm LED Doğrusal Işık Mimarlık Kapakları İçin Alüminyum LED Profil Çizgi Işık
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
13mm IP20 LED Doğrusal Işık Köşe Çökülmüş Çöpsüz LED Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
19*134mm LED Alüminyum Profili Kuru Duvar Doğrudan Işık için
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 18,5(G)*133,8(Y)*2000(B) |
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |


