Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ oem led strip light aluminium profile ] eşleşme 33 Ürünler.
51*34mm Duvar yıkama LED etek basamağı LED Alüminyum Profili doğrusal
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
12mm 4610lm/M Yüksek verimlilikli LED şerit bantı Yüksek aydınlık LED 34W/M 256LED/M
| Voltaj: | 24V |
|---|---|
| Güç: | 34W/Metre |
| IP derecelendirme: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
33*19mm Çıkartılmış Kuru Duvar Alçalmış Alüminyum Profili LED Çizgi için
| Ürün Adı: | Trimless LED Alüminyum Profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
Ev aydınlatması için 16 * 10mm Led Alüminyum Profil Tavan Dekoratif Led Profil Kanalı
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
5mm Genişliği Esnek LED Şerit 24V 160LEDs/M 14W İç mekan aydınlatması için LED şerit
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 14W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
8*12mm LED Alüminyum Profili Kabine Aydınlatması için PC Diffuser ile
| Ürün Adı: | led alüminyum profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
30 * 16mm Duvar Doğrusal Işık Kuru duvar LED Alüminyum Profil Mimarlık Işıkları
| Ürün Adı: | Döşemesiz Alüminyum Profil |
|---|---|
| Ürün boyutu: | 30(G)*15,4(Y)*2000(B) |
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
70 * 57mm Yukarı Aşağı Doğrudan Kuru Duvarlı LED Alüminyum Profili Körfez Aydınlatma Tasarımı için
| Ürün Adı: | led alüminyum profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
23*20mm Alüminyum Alçalı Alçalı Alçaltılmış LED Lineer Profili
| Ürün Adı: | Döşemesiz Alüminyum Profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
16 * 14mm Dikişsiz Alçı Duvar Işığı Dikişsiz Kuru Duvar LED Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | Döşemesiz Alüminyum Profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP Derecesi: | IP20 |


