Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ oem led strip light aluminium profile ] eşleşme 33 Ürünler.
7.8*9mm Slim Rimless LED Alüminyum Profil Işık
| Ürün Boyutu: | Ux7,8x9 mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | anodize |
| şekilli: | u şeklinde |
18.5 * 8.8mm Edge Anodized Led Alüminyum Kanalı Trim Led Şerit Işığı ile
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | Ux18,5x8,8 mm |
| Renk: | gümüş/siyah/beyaz |
7*9mm Slim Led Lineer Light Alüminyum Profili 2m LED Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| Ürün Boyutu: | 7,6(G)*9(Y)*2000(B) |
20*20mm LED doğrusal ışık LED şerit lambaları için yüksek kaliteli LED Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
19*11mm LED Doğrusal Işık Üç Taraflı Kapalı Led Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| Ürün Boyutu: | 19,5(G)*19,5(Y)*2500(U) |
Yüzeyi 16x13mm LED Alüminyum Profili LED Çizgi Işıklar için
| Ürün Adı: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
LED Şerit Işığı için 10*10mm Kare Alüminyum Ekstrüzyon 3m Alüminyum Kanalı
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
30 * 16mm Alüminyum Kuru Duvar LED Kanal Alçı Mimarlığı LED Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | Trimless LED Alüminyum Profil |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 30(G)*15,4(Y)*2000(B) |
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
10*13mm 2.5m Stand Uzunluğu Led Alüminyum Profili Karton Kutusu içindeki Kanal Paketi
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | Ux10x13mm |
| Renk: | gümüş/siyah/beyaz |
20 * 13mm Doğrusal Duvar Işık Yüzeyi LED Bant için Monte LED Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |


