Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ rgb cct led light strips ] eşleşme 40 Ürünler.
10mm RGB LED Şerit 168LED/M 24V 5m 3838 Renk Değiştirme LED Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 17,3 W/Metre |
| PCB genişliği: | 10MM |
Noktasız RGB+CCT COB LED Şeritleri 840Chips/M RGB+ 3000 - 6000K 21W/M
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 21W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Esnek LED Duvar Yıkama Işıkları RGB IP65 15° 35° 45° 60° LED Doğrusal Işık
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 18W/Metre |
| LED miktarı: | 56Led/M |
16*16mm Silikon Neon Şerit Ip67 Ip68 12w/M Top Bend 24v Neon İpi Işık Şerit
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 12W/Metre |
| Ürün Boyutu(mm)): | 16(G)*16(Y)*5000(U) |
20*14mm Led Neon Silikon Tüp Top Bend 24V IP67 Silikon Neon Şerit
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 9.6w/m(white light) ; 9,6 w/m(beyaz ışık) ; 16w/m(RGBW); 16w/m(RGBW); |
| Ip derecesi: | IP67 |
DC24V RGBCCT Esnek COB LED Şerit
| Led Adet: | 840 Çip/M |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| PCB genişliği: | 12 mm |
10mm Renk Sıcaklığı LED Şerit DC24V 2700K-6500K COB Düzenlenebilir LED Şerit
| Renk sıcaklığı: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| Voltaj: | DC24V |
20*20 En yüksek emisyonlu LED Flex IP67 DC24V Led Neon Flex Çubuğu Silikon Tüple
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Üretim büyüklüğü: | 20(G)*20(Y)*5000(U)mm |
| Vattlık: | 9,6 W/dk |
6*15mm LED Silikon Neon Şerit Işık Flex Eğimli Şekil IP65 IP67 Esnek
| Güç: | 9,6 W/A |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Ip derecesi: | IP67 |
10*10mm 3 Yan Kenar Işığı LED Neon Işık DC24V 5Meter Roll IP67
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 10(G)*10(Y)*5000mm |
| Çizgi açısı: | 120° |


