Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ rgb cct led light strips ] eşleşme 40 Ürünler.
2835 DC24V Esnek LED Şerit 60LED/M Renk Sıcaklığını Özelleştir
| Güç: | 7,2 w/m |
|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat |
| Voltaj: | DC24V |
12*20mm IP67 Silikon Neon Şerit 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 12 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Vattlık: | 9,6 W/dk |
2535 8.33mm Kısa Kesimli LED Şerit Işığı 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Esnek LED Şerit
| LED QTY: | 120Led/M |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Kesim Ünitesi: | 1 LED/8,33 mm |
Yüksek verimlilik 130 lm/W COB LED şerit 10w/M 24V Noktasız LED şerit
| Ip derecesi: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
| LED Tipi: | COB |
Renk Değiştirme 24V Yüksek yoğunluk 24V RGB + W COB LED Şerit RGBW LED Teyp
| Ürün Adı: | RGBW COB LED Şerit |
|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat |
| Güç: | 16W/M |
SPI Dijital SMD 5050 RGB LED Şerit Lambaları DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Şerit Lambaları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 14,4 W/Metre |
| PCB genişliği: | 10MM |
16*16mm Yan Yayıcı IP67 Su geçirmez Silikon Neon Şerit Işık 24V LED Neon Flex
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 9.6W(White Light); 9,6 W(Beyaz Işık); 19.2W(CCT); 19,2 W(CCT); 14.4W( |
| Ip derecesi: | IP67 |
30*20mm Esnek Silikon Neon Şerit IP67 24V LED Neon Işık Dış Işık
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Ürün Boyutu(mm)): | 30(G)*20(Y)*5000(U) |
12*12mm en yüksek emisyonlu IP67 silikon neon şeridi DC24V LED neon ışığı
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| SKK: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 5000K/6000K |
6 mm Sıkı Silikon Neon Şerit 24V RA 90 Yan Eğilime Esnek LED Şerit Neon Teyp
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç: | 9,6 W(Beyaz Işık);16,2 W(CCT);12,2 W(RGB) |


