Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ rgb cct led light strips ] eşleşme 40 Ürünler.
D25mm Yuvarlak Neon LED şerit ışığı 360° Yuvarlak Silikon Neon Şerit
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç(W/M): | 9,6 W(Beyaz Işık);19,2 W(CCT) |
8mm Genişliği 120LEDs/m DC24V Düzenlenebilir Renk Sıcaklığı LED Şerit
| Ürün Boyutu: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700k-6000k |
| Voltaj: | DC24V |
2835 60LED/M 8mm Esnek LED Çizgi Işık 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Su geçirmez
| Lümen/m: | 510 ~ 660 |
|---|---|
| LED Tipi: | SMD2835 |
| SKK: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
10*10mm Ra90 Silikon Neon Şerit IP67 Su geçirmez Üst Emisyonlu LED Neon Flex Şerit
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Voltaj: | 24v |
| Ip derecesi: | IP67 |
6mm Silikon Neon Şerit İnce Kemerli Yapı iP67 Dış Dekoratif Işıklandırma
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Ürün Boyutu(mm)): | 06(G)*13(Y)*5000(U) |
20*20mm Yan Yayımlayıcı IP67 Silikon Neon Şerit Işığı Ra90 Su geçirmez Açık Hava Işığı
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 9.6W ; 9,6 W; 19.2W ; 19,2 W; 14.4W; 14,4 W; 19.2W; |
| Ip derecesi: | IP67 |
12*25mm Silikon Neon Şerit 24V IP67 IP68 Ra90 Lamomo Led Neon Flex
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 9.6w/m(white light) ; 9,6 w/m(beyaz ışık) ; 19.2w/m(CCT RGBW);14.4w/m(RGB); |
| Ip derecesi: | IP67 / IP68 |
16 * 16mm Top Bend Esnek Silikon LED Şerit İçeride Dışarıda Aydınlatma Çözümü
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Büküm Yönü: | Üst Viraj |
| Ürün Boyutu: | 16(G)*16(Y)*5000(U)mm |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Teyp Işığı
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç(w): | 9,6 W/Metre |
| LED Çipleri/m: | 320Led Cips/M |
Esnek LED Şerit PCB için Kaynak Özgür Kaynak Bağlantıları için Kaynak Özgür 3 PIN Bağlantısı
| Malzeme türü: | PCB'den Kabloya |
|---|---|
| Uygulama: | 3pin 10mm IP20 CCT SMD LED şeridi için kullan |
| fonksiyon: | bağlı |


