Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ rgb cct led light strips ] eşleşme 40 Ürünler.
Yüksek Kaliteli 12mm DC24V 288LED/m 5 renkli RGB+2700K-6000K LED Şerit Işığı
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 19,2 W/Metre |
| PCB genişliği: | 12 mm |
12mm RGB CCT COB LED Şerit DC 24V RGB LED Şerit Dot Free RGBWW Light Tape
| Renk sıcaklığı: | RGB+SKK |
|---|---|
| Paket: | 5 m/rulo |
| Ürün Adı: | RGB LED Şerit |
12 mm RGB LED Şerit SMD 5050 RGB CCT Düzenlenebilir LED Şerit Işık Çok Renkli
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 19,2 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
6*15mm 270° Yan Eğimli LED neon şeridi IP67 24V Silikon LED Işıklandırma
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 6(G)*15(Y)*5000(U) mm |
| Vattlık: | 9,6 W/dk |
30mm Genişlik Top Bend LED Silikon Işık Şerit IP67 CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K ile
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Voltaj: | 24v |
| SKK: | 2300K/ 2700K/ 3000K/ 4000K/ 6500K |
RGB COB LED Şerit 768çip/M 10mm 14W/M Renksiz LED Şerit Işıkları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 14W/Metre |
| Ürün Boyutu(mm)): | 5000*10*2.7mm |
6mm Genişliği DC24V İnce LED Şerit 168 LED/M Esnek LED Işık Şeritleri
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| SKK: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
| PCB genişliği: | 6mm |
Esnek LED Işık Çubuğu 2700K-6500K CCT Led Şerit 24v Arkaplan Işıklandırma
| Ürün Adı: | Renk sıcaklığı ayarlanabilir LED şeridi |
|---|---|
| LED QTY: | 400 LED/PCS |
| Vattlık: | 50w/adet |
13*13mm Neon tüpü Üç taraflı IP67 su geçirmez LED silikon ışık şeridi
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 9.6w/m(white light) ; 9,6 w/m(beyaz ışık) ; 16.2w/m(CCT); 16,2 w/m(CCT); |
| Ip derecesi: | IP67 |
10mm 3 PIN COB LED Şerit Bağlantıları CCT LED Şerit PCB'ye PCB Bağlantıları
| kolay kurulum: | DIY Kaynak Gerekmez |
|---|---|
| Muhafaza Rengi: | Şeffaf |
| fonksiyon: | bağlı |


