Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ surface mounted led linear ] eşleşme 16 Ürünler.
19*11mm LED Doğrusal Işık Üç Taraflı Kapalı Led Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| Ürün Boyutu: | 19,5(G)*19,5(Y)*2500(U) |
73*30mm doğrusal ışık armatürü 2M LED Alüminyum Profili Tavan Mimarlık Işıklandırması için
| Ürün Adı: | Çökme LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
16mm Dolap Doğrusal Tavan Işığı 45 Derece LED Alüminyum Kanal Köşe Profili
| Ürün Adı: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP Derecesi: | IP20 |
6m 12m Yeni Gökyüzü Doğrusal Işıklandırması Aksan Işıklandırması İçin Spot Işıkları
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ürün Boyu(mm): | 6M / 12M |
| Ip derecesi: | IP20 |
35*96mm LED Alüminyum Profili Mimarlık Işık Fenerleri Alçıman Alçı
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
5mm 6W/M COB LED Çizgi Işıkları CRI>90 504Chips/M Noktalı Fleksibel Çizgi Işıkları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç(w): | 6W/Metre |
| PCB genişliği: | 5mm |


