Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 10mm rgbw led strip lights ] eşleşme 4 Ürünler.
10mm 5m rGB LED Şerit Işıklar 24V 60LEDs/M 14.4W LED Teyp Renk Değişimi
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 14,4 W/Metre |
| PCB genişliği: | 10MM |
SPI Dijital SMD 5050 RGB LED Şerit Lambaları DC24V 14.4W 10mm RGBIC LED Şerit Lambaları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 14,4 W/Metre |
| PCB genişliği: | 10MM |
10*20mm Yan Görünüm Silikon Neon Şerit Dış Dekoratif IP67 LED Neon Işıkları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç(W/M): | 9.6W(White Light); 9,6 W(Beyaz Işık); 19.2W(CCT) ; 19,2 W(CCT) ; 16W( |
10*10mm Silikon Neon Şerit Kare 3 Yan Işık Ra90 IP67 Su geçirmez Neon Işık Şerit
| Voltaj: | 12V |
|---|---|
| Güç: | 14.4W/M |
| Ip derecesi: | IP65 |
1


