Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 4 x 8mm led neon strips ] eşleşme 3 Ürünler.
4*8mm Silikon Neon Şerit Yan Görünüm 24V IP67 Led Neon İp Işığı
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç: | 9,6 W/dk |
8mm 140LM/W Yüksek verimlilik esnek LED Neon Şerit Işıkları 4.8w 64LED
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 4,8 W/Metre |
| PCB genişliği: | 8MM |
9.6W/M CCT Renk Sıcağı Düzenlenebilir LED Şerit Esnek Neon 2835 240LED/M
| Voltaj: | 24V |
|---|---|
| Güç: | 9,6 W/Metre |
| IP derecelendirme: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
1


