Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ addressable led strip 19 2w ] eşleşme 3 Ürünler.
DMX512 Kontrol LED Teyp Rüya Rengi 24V Programlanabilir 5050 RGB LED Şerit
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 19,2 W/Metre |
| PCB genişliği: | 12 mm |
Noktasız RGB RGBw RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW R
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 19,2 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Esnek RGB + W LED Panel LED Şerit IP20 24V 240mm Genişlik LED Arkaplan Işığı
| Renk sıcaklığı: | RGB+W |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | W 12mm. H 2.1mm. L 5,000mm. |
| Kesme uzunluğu: | 34,2 mm |
1


