Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ custom led strip bedroom lighting ] eşleşme 9 Ürünler.
USB Özel LED Şerit Manyetik Değiştirme Yatak Odası Dolabı Işığı 4.8W/M
| Voltaj: | 24V |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP20 |
| Güç(W/M): | 4.8 |
Bataryayı özelleştir Magnetik Değiştirici Dolap Işığı ile Özel LED Şerit
| Voltaj: | 24V |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP20 |
| Güç(W/M): | 4.8 |
2835 DC24V Esnek LED Şerit 60LED/M Renk Sıcaklığını Özelleştir
| Güç: | 7,2 w/m |
|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat |
| Voltaj: | DC24V |
160lm/W DC24V Yüksek Verimlilikli LED Şerit Işığı 128LEDs/M Beyaz Renkli LED Şerit Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2700/3000/3500/4000/6000k |
|---|---|
| Garanti: | 5 yıl |
| Çizgi açısı: | 120° |
160lm/W 8mm 128LEDs/M Yüksek verimlilikli LED şerit 2835 CRI>90 DC24V LED şerit
| Ürün Boyutu: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Voltaj: | DC24V |
| LM/W: | 146~160 lm/ağ |
2535 8.33mm Kısa Kesimli LED Şerit Işığı 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Esnek LED Şerit
| LED QTY: | 120Led/M |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Kesim Ünitesi: | 1 LED/8,33 mm |
SPI COB LED Şerit 13w/M RGBIC Dijital LED Şerit 12mm PCB Genişliğiyle
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
|---|---|
| PCB genişliği: | 12 mm |
| Ip derecesi: | IP20/IP65 |
160LM/W Yüksek verimlilikli LED bant DC24V 80Leds/M 8mm Genişlik 24v LED şerit lambaları
| Diğer servis: | OEM & ODM, Bire Bir İletişim |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | 2700/3000/3500/4000/6000k |
| IP derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
Slim Led Flexible Strip 5mm Genişliği 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M Led Teyp
| Lümen/m: | 650~715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180Leds/M |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
1


