Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ dream color led strip ] eşleşme 5 Ürünler.
Dijital RGB LED Şerit DMX512 60LEDs/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 14,4 W/Metre |
| LED Miktarı: | 60Led/M |
DMX512 Kontrol LED Teyp Rüya Rengi 24V Programlanabilir 5050 RGB LED Şerit
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 19,2 W/Metre |
| PCB genişliği: | 12 mm |
Dijital Adreslenebilir DMX RGB LED Şerit Işıkları DC24V SMD5050 Programlanabilir LED Şerit
| Ürün Adı: | Dijital RGB LED şeridi |
|---|---|
| Voltaj: | 24v |
| Ürün Boyutu: | W 12mm. H 2.1mm. L 5,000mm. |
SPI COB LED Şerit 13w/M RGBIC Dijital LED Şerit 12mm PCB Genişliğiyle
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
|---|---|
| PCB genişliği: | 12 mm |
| Ip derecesi: | IP20/IP65 |
14 tuş Mini LED Çizgi Denetleyicisi LED için kablosuz LED uzaktan kumandacı
| Giriş gerilimi: | DC5-24V |
|---|---|
| Maksimum Kontrol Piksel Sayısı: | 2048 |
| IC'yi destekleyin: | WS2811, WS2812B |
1


