Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ silicone neon strip 24v ] eşleşme 37 Ürünler.
10*10mm 3 Yan Kenar Işığı LED Neon Işık DC24V 5Meter Roll IP67
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 10(G)*10(Y)*5000mm |
| Çizgi açısı: | 120° |
6*15mm 270° Yan Eğimli LED neon şeridi IP67 24V Silikon LED Işıklandırma
| Ip derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 6(G)*15(Y)*5000(U) mm |
| Vattlık: | 9,6 W/dk |
16 * 16mm Top Bend Esnek Silikon LED Şerit İçeride Dışarıda Aydınlatma Çözümü
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Büküm Yönü: | Üst Viraj |
| Ürün Boyutu: | 16(G)*16(Y)*5000(U)mm |
D25mm Yuvarlak Neon LED şerit ışığı 360° Yuvarlak Silikon Neon Şerit
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç(W/M): | 9,6 W(Beyaz Işık);19,2 W(CCT) |
3D Eğilebilir LED Neon Flex 1616 Top Bend & Side Bend Neon Light Silicone Tube
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç: | 7,2 w/m |
4 * 09mm 24V IP67 Neon İp Işığı ile ince silikon neon şeridi
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Ürün Boyutu(mm)): | 04(G)*10(Y)*5000(U) |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
20*20 En yüksek emisyonlu LED Flex IP67 DC24V Led Neon Flex Çubuğu Silikon Tüple
| Ürün Adı: | Silikon Neon Şerit |
|---|---|
| Üretim büyüklüğü: | 20(G)*20(Y)*5000(U)mm |
| Vattlık: | 9,6 W/dk |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |


