Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 12v led power supply ] eşleşme 20 Ürünler.
1m/2m/3m/4m/5m Length LED Wall Washer Strip with IP67/IP68 Rating and 80 Color Rendering Index
| LED Tipi: | smd 3030 |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | DC 12V/24V |
| Ip derecesi: | IP67/IP68 |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
Silicone Material Solar LED Strip IP67 Waterproof Rating 8-10 Hours Working Time and Durable
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Working Time: | 8-10 Hours |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |
5 Meters/10 Meters Length Waterproof Solar Neon LED Strip with Customizable Battery Capacity
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
1m/2m/3m/4m/5m Length TPU Led Wall Washer Strip for Benefit
| Renksel geriverim dizini: | 80+ |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Çizgi açısı: | 30 ° 45 ° 60 ° 30*45 ° |
2700-6500k Color Temperature Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 5 Year |
| Waterproof Rating: | IP67 |
30°45°60° Beam Angle 3D Wall Washer Strip SMD 3030 for Versatile Mounting Options
| Ürün Uzunluğu: | 1m/2m/3m/4m/5m |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 30 ° 45 ° 60 ° 30*45 ° |
| Giriş Voltajı: | DC 12V/24V |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |


