Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 12v led power supply ] eşleşme 20 Ürünler.
12V 24V 35W Switch LED Güç kaynağı LED Çizgi Işık için IP20 İç mekan LED sürücüsü
| Ürün Adı: | LED güç kaynağı |
|---|---|
| Boyut (mm): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| Giriş Voltajı: | 85~264Vac |
LED Sürücü 12V 24V 75W AC To DC Sabit Voltajlı LED Güç kaynağı İçerideki LED Çizgi Işığı için
| Ürün Adı: | LED güç kaynağı |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 99 ((L) * 97 ((W) * 30 ((H) |
| Giriş Voltajı: | 85~264Vac |
12V 24V 50W Switch LED Güç kaynağı LED Çizgi Işık için IP20 İç mekan LED sürücüsü
| Ürün Adı: | LED güç kaynağı |
|---|---|
| Boyut (mm): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| Giriş Voltajı: | 85~264Vac |
150W LED Çizgi Işığı 12V 24V LED Transformer için Değiştirme Güç kaynağı
| Ürün Adı: | LED güç kaynağı |
|---|---|
| Boyut (mm): | 159 (U)*97(G)*30(Y) |
| Garanti: | 3 yıl |
100W LED Çizgi Işığı AC'den DC'ye 12V 24V Değiştirme Güç Tedarik Sürücüsü Adaptörü
| Ürün Adı: | LED güç kaynağı |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | 129(U)*97(G)*30(Y) |
| Giriş Voltajı: | 85~264Vac |
3 Düğmeli Mini LED Çizgi Denetleyicisi Kablosuz Rgb WS2811 WS2812 DC5 12V için
| Güç: | 27A/12V pil |
|---|---|
| Boyut: | 85x85x12 mm |
| Uyumlu: | SMDD2835 serisi |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| LED miktarı: | 40 LED/m |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | TPU |
| Giriş Voltajı: | DC 12V/24V |


