Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 8mm cob led strip ] eşleşme 15 Ürünler.
DC24V ücretsiz kesilebilir LED bant 8mm Genişliği 528 LED/m 10W/m COB LED şeridi
| Ip derecesi: | IP20/IP65 |
|---|---|
| PCB genişliği: | 8MM |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Ücretsiz Kesim 8mm Cob Şerit Işığı 12V 24V 528 Çip 10W Esnek LED Şerit Işıkları
| Voltaj: | DC12V |
|---|---|
| Güç(w): | 10 W/Metre |
| LED Çipleri/m: | 528 Led Cips/M |
6000k 9.6W/M Led Çizgi Cob CRI>90 480Chips/M Led Esnek Noktasız Çizgi Işık
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç(w): | 9,6 W/Metre |
| PCB genişliği: | 8MM |
10mm Renk Sıcaklığı LED Şerit DC24V 2700K-6500K COB Düzenlenebilir LED Şerit
| Renk sıcaklığı: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| Voltaj: | DC24V |
IP20 L şeklindeki Köşe Bağlantıları Etkili ve Kalıcı Bağlantılar İçin Şeffaf
| Ip derecesi: | IP20 |
|---|---|
| MOQ: | 100 PCS |
| Ürün Adı: | COB LED şerit bağlantısı |


