Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 8mm cob led strip ] eşleşme 15 Ürünler.
DC24V COB LED Çizgi Işık COB LED Çizgi Işıklar 8mm Genişlik Amber Renkli LED Çizgi
| Ürün Boyutu: | W 8mm. H 1.6mm. L 5,000mm. |
|---|---|
| Renk: | Turuncu |
| LED QTY: | 480 Chips/m |
10mm CCT COB LED Şerit Işık 640Chips/M Düzenlenebilir Beyaz Düzenlenebilir LED Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 12W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 8MM |
COB LED Şerit Bağlantı Köşeleri 8mm 2PIN COB LED Şerit için Şerit Şerit
| Muhafaza Rengi: | Şeffaf |
|---|---|
| kolay kurulum: | DIY Kaynak Gerekmez |
| Açıklama: | 8mm 2PIN COB LED şeridi için bağlantı |
8mm Genişliği Buz Mavi COB LED Şerit DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Şerit
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
|---|---|
| PCB genişliği: | 8MM |
| Güç: | 10W/M |
Yüksek verimlilik 130 lm/W COB LED şerit 10w/M 24V Noktasız LED şerit
| Ip derecesi: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
| LED Tipi: | COB |
CRI90 24VDC COB LED Şerit 2700K - 6000K CCT Düzenlenebilir 608 Çip/M 8mm LED Teyp
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 12W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
24V Beyaz COB LED Şerit Işığı 4000K 8mm Genişliği 480Chips/m Ra>90 LED Teyp Işıklar
| PCB genişliği: | 50 mm |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| Ip derecesi: | IP20/IP65/IP67 |
Çözümlü açık kaplama rengi ile serbest kaynaklı 2 Pin LED şerit bağlantısı
| Şerit genişliği: | 8MM |
|---|---|
| Açıklama: | 8mm COB ışık şeridi için konektör |
| Pin: | 2 pim |
2 Pin SMD LED Çizgi Bağlantıları Şeffaf Konut Çizgi Kablo Bağlantıları
| kolay kurulum: | DIY Kaynak Gerekmez |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Bakır + PC |
| Pin: | 2 pim |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Teyp Işığı
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç(w): | 9,6 W/Metre |
| LED Çipleri/m: | 320Led Cips/M |


