Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 8mm led light ] eşleşme 67 Ürünler.
DC24V COB LED Çizgi Işık COB LED Çizgi Işıklar 8mm Genişlik Amber Renkli LED Çizgi
| Ürün Boyutu: | W 8mm. H 1.6mm. L 5,000mm. |
|---|---|
| Renk: | Turuncu |
| LED QTY: | 480 Chips/m |
160LM/W Yüksek verimlilikli LED bant DC24V 80Leds/M 8mm Genişlik 24v LED şerit lambaları
| Diğer servis: | OEM & ODM, Bire Bir İletişim |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | 2700/3000/3500/4000/6000k |
| IP derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
DC24V ücretsiz kesilebilir LED bant 8mm Genişliği 528 LED/m 10W/m COB LED şeridi
| Ip derecesi: | IP20/IP65 |
|---|---|
| PCB genişliği: | 8MM |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
DC24V Esnek LED Şerit 8mm PCB Genişliği 60 LED/M İçeride Dışarıda Esnek LED Işık Şerit
| PCB genişliği: | 8MM |
|---|---|
| Vattlık: | 7,2 w/m |
| LED rengi: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
98 LED/M 8mm Genişliği Esnek LED Şerit RA>90 SMD2835 Led Şerit Işık Teyp
| Ürün Adı: | Esnek Led Şerit |
|---|---|
| Vattlık: | 10,1 ağ/m |
| CRI: | Ra>90 |
160lm/W 8mm 128LEDs/M Yüksek verimlilikli LED şerit 2835 CRI>90 DC24V LED şerit
| Ürün Boyutu: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Voltaj: | DC24V |
| LM/W: | 146~160 lm/ağ |
Custom Service Led Tape Light CRI Ra 90 CRI 80 / CRI 95 Optional for Lighting Solutions
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| Wattage: | 14W/M |
| Custom Service: | NO |
2535 8.33mm Kısa Kesimli LED Şerit Işığı 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Esnek LED Şerit
| LED QTY: | 120Led/M |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
| Kesim Ünitesi: | 1 LED/8,33 mm |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


