Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 8mm led light ] eşleşme 67 Ürünler.
70 * 57mm Yukarı Aşağı Doğrudan Kuru Duvarlı LED Alüminyum Profili Körfez Aydınlatma Tasarımı için
| Ürün Adı: | led alüminyum profil |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Beyaz/Siyah |
| IP derecesi: | IP20 |
COB LED Şerit Bağlantı Köşeleri 8mm 2PIN COB LED Şerit için Şerit Şerit
| Muhafaza Rengi: | Şeffaf |
|---|---|
| kolay kurulum: | DIY Kaynak Gerekmez |
| Açıklama: | 8mm 2PIN COB LED şeridi için bağlantı |
8mm Genişliği 120LEDs/m DC24V Düzenlenebilir Renk Sıcaklığı LED Şerit
| Ürün Boyutu: | 5000*8*1.5mm |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700k-6000k |
| Voltaj: | DC24V |
8mm Genişliği DC24V SMD2216 Esnek LED Şerit 9.6W/M 120 LED/M LED Teyp Işık
| Su geçirmez: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| PCB genişliği: | 8MM |
| Depolama sıcaklığı: | -40°C~+80°C |
2835 60LED/M 8mm Esnek LED Çizgi Işık 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 Su geçirmez
| Lümen/m: | 510 ~ 660 |
|---|---|
| LED Tipi: | SMD2835 |
| SKK: | 1900/ 2300/ 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000/ 6000k |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
24V Beyaz COB LED Şerit Işığı 4000K 8mm Genişliği 480Chips/m Ra>90 LED Teyp Işıklar
| PCB genişliği: | 50 mm |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| Ip derecesi: | IP20/IP65/IP67 |
2 Pin SMD LED Çizgi Bağlantıları Şeffaf Konut Çizgi Kablo Bağlantıları
| kolay kurulum: | DIY Kaynak Gerekmez |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Bakır + PC |
| Pin: | 2 pim |
Yüksek verimlilik 130 lm/W COB LED şerit 10w/M 24V Noktasız LED şerit
| Ip derecesi: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Ürün Adı: | COB LED Şerit |
| LED Tipi: | COB |
2835 DC24V Esnek LED Şerit 60LED/M Renk Sıcaklığını Özelleştir
| Güç: | 7,2 w/m |
|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat |
| Voltaj: | DC24V |


