Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ 8mm led light ] eşleşme 67 Ürünler.
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Yüksek Kaliteli SMD2835 120 LEDs Esnek LED Şerit 8mm 24V RA90 LED Teyp Işık
| Voltaj: | DC 24V |
|---|---|
| Güç: | 14,4 W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 8 mm |
Ücretsiz Kesim 8mm Cob Şerit Işığı 12V 24V 528 Çip 10W Esnek LED Şerit Işıkları
| Voltaj: | DC12V |
|---|---|
| Güç(w): | 10 W/Metre |
| LED Çipleri/m: | 528 Led Cips/M |
8mm SMD2835 LED bant lambaları 98Leds/M Esnek LED şerit lambaları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç(w): | 10,1 W/Metre |
| PCB genişliği: | 8MM |
48V Led Esnek Kurdele 20m Uzun Uçuş Beyaz Esnek LED Şerit Işıklar Su geçirmez
| Voltaj: | DC48V |
|---|---|
| Güç: | 9,6 W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 8mm / 10mm |
Kısa Birimli Esnek LED Şerit 1 Kesim başına LED 8mm 24V SMD2835 LED Kesilebilir Şerit Işıkları
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 9,6 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP65/IP67 |
3 Pin 10mm Şeffaf SMD LED Şerit Bağlantıları PCB To Wire Hızlı Bağlantı
| Paket: | PE Torba + Karton |
|---|---|
| Şerit genişliği: | 10MM |
| Pin: | 3 PIN |
SMD 2835 60 LED/M 3000K Esnek LED Şerit 8mm Genişliği Ra90 Su geçirmez LED Şerit Işık
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 7,2 W/Metre |
| PCB genişliği: | 8MM |
2835 2LED/Cut Kısa Birim Mini Cut Cutable 24V Esnek LED Şerit Işıklar
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 9,6 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
8mm Genişliği Özenli LED Alüminyum Profili İnce LED Şerit Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | LED Alüminyum Profili |
|---|---|
| Ürün Boyutu: | Ux12,8x9 mm |
| Stand uzunluğu: | 2,5 m (Özel Destek) |


