Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ smd led strip connector ] eşleşme 26 Ürünler.
RGBW RGB LED şerit ışıkları SMD5050 24V 60 LED/m LED ip ışığı
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 19,2 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
48V Led Esnek Kurdele 20m Uzun Uçuş Beyaz Esnek LED Şerit Işıklar Su geçirmez
| Voltaj: | DC48V |
|---|---|
| Güç: | 9,6 W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 8mm / 10mm |
5050 Akıcı Su Dijital Esnek LED Şerit 60 LED/M SPI Piksel LED esnek kurdele
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 14,4 W/Metre |
| LED Adet/m: | 60Led/M |
20m Ultra Uzun Sabit Akım Esnek LED Şerit Işık Teyp 24V 12mm LED Esnek Şerit
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 9,6 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
10mm CCT COB LED Şerit Işık 640Chips/M Düzenlenebilir Beyaz Düzenlenebilir LED Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 12W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 8MM |
8mm SMD2835 LED bant lambaları 98Leds/M Esnek LED şerit lambaları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç(w): | 10,1 W/Metre |
| PCB genişliği: | 8MM |
Kısa Birimli Esnek LED Şerit 1 Kesim başına LED 8mm 24V SMD2835 LED Kesilebilir Şerit Işıkları
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 9,6 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP65/IP67 |
15M RGB LED Şerit 48V RGBW LED Şerit Işıklar Renk Değiştirme Teyp Işık
| Voltaj: | DC48V |
|---|---|
| Gerçek Güç (w/m): | 19,2 W/Metre |
| PCB genişliği: | 12 mm |
8mm 12W Yüksek Verimlilikli LED Şerit 160LM/W Ra90 SMD2835 LED Şerit 160LED'ler
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 12W/Metre |
| PCB genişliği: | 8MM |
10mm 15mm Genişlik Yüksek Lumen Esnek LED Şerit 19.2W 24V LED Teyp Işık
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 19,2 W/Metre |
| PCB genişliği: | 10mm / 15mm |


