Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ smd led strip connector ] eşleşme 26 Ürünler.
10mm 168LED'ler/M Parlak Beyaz LED Çizgi Işıkları RA 90 2835 DC24V LED Flex Ribbon
| Voltaj: | DV24V |
|---|---|
| Güç: | 17,3 W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 10 mm |
Esnek LED Şerit PCB için Kaynak Özgür Kaynak Bağlantıları için Kaynak Özgür 3 PIN Bağlantısı
| Malzeme türü: | PCB'den Kabloya |
|---|---|
| Uygulama: | 3pin 10mm IP20 CCT SMD LED şeridi için kullan |
| fonksiyon: | bağlı |
12 mm RGB LED Şerit SMD 5050 RGB CCT Düzenlenebilir LED Şerit Işık Çok Renkli
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 19,2 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
10mm RGB LED Şerit 168LED/M 24V 5m 3838 Renk Değiştirme LED Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 17,3 W/Metre |
| PCB genişliği: | 10MM |
20mm Fasad LED Duvar Çamaşırı Çizgi Işık Dışarı IP67 Çoklu Köşeler
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç(W/M): | 24W |
RGB LED Duvar yıkayıcı Lens şeridi Lensli Hafifletilebilir Dışarıdaki LED Işıklar
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Güç(W/M): | 14.4W |


