Tüm ürünler
-
Pedro Soares da Silvateslimat paket içinde yapıldı, talep edilen malın kalitesi, talep edilen mal hakkında çok iyi bilgilendirilmiş bir irtibat kişi, en iyi niyet -
Levy GörÇok güzel ışıklar, zamanında geldi, satıcı tarafından mükemmel hizmet. -
Muhammed RizwanÇok profesyonel!
İlgili kişi :
George Gao
Naber :
+8613912313066
anahtar kelimeler [ smd led strip connector ] eşleşme 26 Ürünler.
3 Pin 10mm Şeffaf SMD LED Şerit Bağlantıları PCB To Wire Hızlı Bağlantı
| Paket: | PE Torba + Karton |
|---|---|
| Şerit genişliği: | 10MM |
| Pin: | 3 PIN |
2 Pin 8mm SMD LED Çizgi Bağlantıları Çizgi Çizgi Hızlı Bağlantısı
| Açıklama: | 8mm 2 PIN SMD LED şeridi için bağlantı |
|---|---|
| fonksiyon: | bağlı |
| Ürün malzemesi: | Bakır + Plastik |
2 Pin SMD LED Çizgi Bağlantıları Şeffaf Konut Çizgi Kablo Bağlantıları
| kolay kurulum: | DIY Kaynak Gerekmez |
|---|---|
| Ürün malzemesi: | Bakır + PC |
| Pin: | 2 pim |
3 PIN 10mm PCB To PCB SMD Solderless LED Şerit Bağlantısı Şeffaf
| Paket: | PE Torba + Karton |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır Alaşımı+Plastik |
| Muhafaza Rengi: | şeffaf şeffaf |
5 Pin RGBW LED Çizgi Bağlantısı Çizgi Kabloya Ücretsiz Peçeyli Hızlı Bağlantı
| Pin: | 5 Pimli |
|---|---|
| MOQ: | 100 PCS |
| Muhafaza Rengi: | Şeffaf |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Şerit Ticari Led Şerit Endüstriyel Led Şerit
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 9,6 W/Metre |
| LED Adet/m: | 128Led/M |
8mm RGB LED Şerit SMD3838 120 LED/M 17.3W 5m Renk Değiştirme LED Teyp
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 12,2 W/Metre |
| LED Adet/m: | 120Led/M |
Noktasız RGB RGBw RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW RGBW R
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Güç: | 19,2 W/Metre |
| Ip derecesi: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SMD 2835 CCT Düzenlenebilir Esnek LED Şerit 8mm 24V Çift Beyaz LED Şerit Işıkları
| Voltaj: | DC24V |
|---|---|
| Güç: | 14,4 W/Metre |
| PCB Genişliği (mm): | 8MM |
4.5mm Slim COB LED Şerit 528 Çip 4W Noktasız LED İp Işığı
| Voltaj: | DC12V |
|---|---|
| Güç(w): | 4W/Metre |
| LED Çipleri/m: | 528 Led Cips/M |


